podklad
podklad_horni

Chcete být fit a dostat se do skvělé kondice?

Potřebujete zhubnout? Nebo chcete odbourat každodenní stres a předcházet zdravotním problémům?Čeká Vás nějaká sportovní událost, na kterou se chcete kvalitně připravit? Pravidelné a promyšlené cvičení má vliv na dobrý tělesný a duševní rozvoj. I rekreační sport je velká výzva!

Rádi byste chodili sportovat, ale nebaví Vás to samotné?

Nevíte jak si sestavit tréninkový plán? Potřebujete parťáka, který s Vámi bude sportovat? Chcete zapracovat na Vaší postavě a nemáte rádi obyčejné navštěvování posilovny a obcházení strojů? Pomůžeme Vám skupinovými kruhovými tréninky dosáhnout Vašich cílů. Uvidíte, jak na Vás bude toto cvičení působit a jak to začnete poznávat na Vaši postavě. Opravdu to funguje. Chcete kruhový trénink jen sami pro sebe? Vůbec nevadí. Budeme cvičit s Vámi a pomůžeme Vám ze sebe dostat maximum.

Máte zájem si s partou dalších nadšenců zatrénovat ve skvělých podmínkách sportovních center v teplých destinacích? V zimě skvělá volba. Podívejte se na sekci Tréninkové kempy.

Měli byste chuť si vyzkoušet trénink jako vrcholoví sportovci?

Není nic snazšího. Zavolejte nám a domluvte si trénink v posilovně, na stadionu nebo v parku. Už ten samý den můžete například cvičit a tvarovat svou postavu kruhovým tréninkem, který používají olympionici v Anglii, Japonsku nebo USA. A věřte, že to zabírá.

Nebo Vás nebaví posilování a radši si chcete kvalitně zaběhat v přírodě? Pojďme rozvíjet Vaši kondici například běháním kopců.

Máte čas až pozdě večer nebo v noci a samotné Vás to nebaví?

Nedokážete se donutit a přitom byste rádi zapracovali na své postavě a kondici? Není nic lehčího, než si vybrat z naší nabídky exkluzivitu a budeme Vám k dispozici po předchozím objednání v kteroukoliv denní i noční dobu.

Vašim přáním se meze nekladou!!!

podklad_dolni
pruh
Spolupracujeme
 Sportklinik
Sentis
Puerto Rico
SLS3
Rehasport
Masáže Alby
Handball Camp
pruh