podklad
podklad_horni

Protože jsme profesionálové ve svém oboru

Náš tým v čele s olympionikem JIŘÍM MUŽÍKEM:

  • Halový mistr Evropy
  • Vicemistr Evropy
  • Dvojnásobný finalista Mistrovství světa
  • Čtvrtý ze Světového poháru
  • Český rekordman
  • Vítěz mnoha mezinárodních mítinků
    v čele se Zlatou tretrou v Ostravě
  • Mgr. na FTVS UK obor Tělesná výchova a sport

...je připraven se o Vaše děti i o Vás postarat tím nejlepším způsobem.

Ve všem Vám vyjdeme vstříc a vyslyšíme všechny Vaše požadavky. S námi překonáte veškeré překážky při cestě za vysněnými cíly.

Co u nás mimo jiné najdete?

Kruhový trénink

Máme pro Vás připravené kvalitní kruhové tréninky, které používají nejlepší olympionici v Anglii, Japonsku, USA i u nás v ČR. Uvidíte, jak Vám po krátké době zpevní a vytvaruje tělo. Budete příjemně překvapeni. Připravíme trénink pro Vás samotné nebo pro celou Vaši skupinu. Budeme cvičit s Vámi a motivovat Vás. Kontaktujte nás pro více informací.

Tréninkový plán

Potřebujete sestavit tréninkový plán? Nevíte jak nato? Chcete, abyste trénovali efektivně, aby to bylo poznat na Vaší kondici nebo Vaši postavě? Kontaktujte nás! Uděláme Vám tréninkový plán přímo na míru.

Rehabilitace, regenerace

Chcete pomoci po operaci s cvičením? Potřebujete odblokovat záda? Nebo potřebujete masáž? Vše pro Vás u největších odborníků zajistíme. Kontaktujte nás!

Sportoviště

Snažíme se Vám vyjít ve všem maximálně vstříc. Vyhovuje Vám nebo Vašim dětem trénink v přírodním prostředí (park, les), na stadionu, v hale nebo tělocvičně? Není problém. Stačí se s námi spojit a domluvit na podrobnostech. Jakékoliv přání Vám vyplníme.

podklad_dolni
pruh
Spolupracujeme
 Sportklinik
Sentis
Puerto Rico
SLS3
Rehasport
Masáže Alby
Handball Camp
pruh